Na všechna naše světla se vztahuje 5 letá záruční lhůta. Náležitosti jsou opět upraveny našimi obchodními podmínkami a zakládáme si na ukázkovém řešení reklamací - veškeré oprávněné reklamace vyřizujeme v co nejkratší době a bez problémů (většinu reklamací jsme zatím vyřešili v době výrazně kratší než zákonných 30 dní).

Postup při reklamaci:

▶ Podrobně popište svůj problém (případně zašlete foto/video) na adresu reklamace@easygrowlighting.cz nebo telefonicky +420 731 478 766 

▶ Po přijetí reklamace zašlete zboží na adresu:

European horticulture s.r.o.
Zborovská 22A
Plzeň
301 00
Česká republika
 

⚠️ Vždy na zásilku uvést tel číslo: +420 604 762 711. V žádném případě prosím neposílejte zboží na dobírku! Zboží nebude převzato!


POŠKOZENÍ ZÁSILKY PŘI DOPRAVĚ:

Velmi výjimečně se může stát, že dopravce zásilku poškodí, případně zásilka dorazí nekompletní. Případný problém s dopravcem vyřešíme a v oprávněném případě škodu nahradíme. Vždy je ale nutné, abyste nás informovali o poškození zásilky do 48 hodin od převzetí! Prosím kontaktujte nás v takovém případě telefonicky na +420 731 478 766 nebo na reklamace@easygrowlighting.cz a přiložte fotografie poškozeného zboží, fotografie obalového materiálu, foto zboží tak jak bylo zabaleno a včetně nálepek křehké a neklopit.

 

⚠️ Převzaté zboží je nutno IHNED zkontrolovat.
V případě poškození zboží při přepravě, poskytuje přepravní společnost pouze 2 pracovní dny na nahlášení škodní události.
V případě že tento limit promeškáte, veškerá, byť nezaviněná poškození nelze reklamovat.
Prosíme o okamžitou a důkladnou kontrolu převzatého zboží, pokud se tak stane, prosím kontaktujte nás, budeme Vás informovat o postupu reklamace (fotky poškození, fotky balení zásilky a obalových materiálů)


VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Kupující má ze zákona právo na vrácení zboží během 14 dní od převzetí zboží. Detailní popis všech náležitostí naleznete v našich obchodních podmínkách. Zboží musí být v originálním balení a ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi. Po obdržení a zkontrolování stavu zboží vyplatíme částku, kterou jste zaplatili na Váš bankovní účet, případně ji můžete použít jako kredit na další nákup - záleží na domluvě.

Pokud si nejste jistí, zda můžete zboží vrátit, kontaktujte nás na adrese reklamace@easygrowlighting.cz nebo telefonicky +420 731 478 766 a my Vám rádi poradíme. 

Postup při vrácení zboží:

 Zašlete zboží na adresu:

European horticulture s.r.o.
Zborovská 22A
Plzeň
301 00
Česká republika
 

 Do zásilky ideálně vložte objednávku/fakturu nebo napište email pod kterým jste objednali případně číslo objednávky. Den po odeslání zásilky nám zašlete e-mailem číslo účtu (číslo účtu potřebujeme v elektronické formě, není nutno přikládat fyzicky k zásilce).

⚠️ Vždy na zásilku uvést tel číslo: +420 604 762 711. V žádném případě prosím neposílejte zboží na dobírku! Zboží nebude převzato!